KEPUTUSAN RASMI/OFFICIAL RESULT

KEPUTUSAN RASMI

N.01 BANGGI

Pemenang / Winner
Mohammad Mohamarin (WARISAN)

N.02 BENGKOKA

Pemenang / Winner
Harun Durabi (BN)

N.03 PITAS

Pemenang / Winner
Rudy Awah (Bebas)

N.04 TANJONG KAPOR

Pemenang / Winner
Chong Chen Bin (WARISAN)

N.05 MATUNGGONG

Pemenang / Winner
Julita Majungki (PBS)

N.06 BANDAU

Pemenang / Winner
Datuk Wetrom Bahanda (PN)

N.07 TANDEK

Pemenang / Winner
Hendrus Anding (PBS)

N.08 PINTASAN

Pemenang / Winner
Fairuz Renddan (PN)

N.09 TEMPASUK

Pemenang / Winner
Mohd Arsad Bistari (BN)

N.10 USUKAN

Pemenang / Winner
Datuk Seri Salleh Said (BN)

N.11 KADAMAIAN

Pemenang / Winner
Datuk Ewon Benedick (UPKO)

N.12 SULAMAN

Pemenang / Winner
Datuk Seri Hajiji Mohd Noor (PN)

N.13 PANTAI DALIT

Pemenang / Winner
Jasnih Jaya (BN)

N.14 TAMPARULI

Pemenang / Winner
Datuk Jahid Jahim (PBS)

N.15 KIULU

Pemenang / Winner
Datuk Joniston Bangkuai (PBS)

N.16 KARAMBUNAI

Pemenang / Winner
Yakub Khan (PN)

N.17 DARAU

Pemenang / Winner
Azhar Matussin (WARISAN)

N.18 INANAM

Pemenang / Winner
Peto Galim (PKR)

N.19 LIKAS

Pemenang / Winner
Tan Lee Fatt (WARISAN-DAP)

N.20 API-API

Pemenang / Winner
Datuk Christina Liew (WARISAN-DAP)

N.21 LUYANG

Pemenang / Winner
Phoong Jin Zhe

N.22 TANJUNG ARU

Pemenang / Winner
Datuk Junz Wong (WARISAN)

N.23 PETAGAS

Pemenang / Winner
Datuk Awang Ahmad Sah Awang Sahari (WARISAN)

N.24 TANJUNG KERAMAT

Pemenang / Winner
Ir Shahelmy Yahya (BN)

N.25 KAPAYAN

Pemenang / Winner
Jannie Lasimbang (WARISAN-DAP)

N.26 MOYOG

Pemenang / Winner
Datuk Darell Leiking (WARISAN)

N.27 LIMBAHAU

Pemenang / Winner
Datuk Juil Nuantim (WARISAN)

N.28 KAWANG

Pemenang / Winner
Datuk Ghulam Haidar Khan (PN)

N.29 PANTAI MANIS

Pemenang / Winner
Mohd [email protected] Zainal (BN)

N.30 BONGAWAN

Pemenang / Winner
Dr Daud Yusof (WARISAN)

N.31 MEMBAKUT

Pemenang / Winner
Datuk Arifin Mohd Arif (PN)

N.32 KLIAS

Pemenang / Winner
Datuk Isnin Aliasnih (PN)

N.33 KUALA PENYU

Pemenang / Winner
Datuk Limus Jury (PN)

N.34 LUMADAN

Pemenang / Winner
Ruslan Muharam (PBS)

N.35 SINDUMIN

Pemenang / Winner
Datuk Dr Yusof Yacob (WARISAN)

N.36 KUNDASANG

Pemenang / Winner
Datuk Joachim Gunsalam (PBS)

N.37 KARANAAN

Pemenang / Winner
Datuk Masidi Manjun

N.38 PAGINATAN

Pemenang / Winner
Datuk Abidin Madingkir (PN)

N.39 TAMBUNAN

Pemenang / Winner
Datuk Dr Jeffrey Kitingan (PN)

N.40 BINGKOR

Pemenang / Winner
Robert Tawik (PN)

N.41 LIAWAN

Pemenang / Winner
Annuar [email protected] (PN)

N.42 MELALAP

Pemenang / Winner
Datuk Peter Anthony (WARISAN)

N.43 KEMABONG

Pemenang / Winner
Datuk Rubin Balang (Bebas)

N.44 TULID

Pemenang / Winner
Flovia Ng (PN)

N.45 SOOK

Pemenang / Winner
Datuk Ellron Angin (PN)

N.46 NABAWAN

Pemenang / Winner
Datuk Abd Ghani Mohd Yassin (PN)

N.47 TELUPID

Pemenang / Winner
Jonnybone J Kurum (PBS)

N.48 SUGUT

Pemenang / Winner
Datuk James Ratib (BN)

N.49 LABUK

Pemenang / Winner
Samad Jambri (PN)

N.50 GUM-GUM

Pemenang / Winner
Arunarnsin Taib (WARISAN)

N.51 SUNGAI MANILA

Pemenang / Winner
Mokran Ingkat (BN)

N.52 SUNGAI SIBUGA

Pemenang / Winner
Mohd Hamsan (BN)

N.53 SEKONG

Pemenang / Winner
Alias Sani (WARISAN)

N.54 KARAMUNTING

Pemenang / Winner
George Hiew (WARISAN)

N.55 ELOPURA

Pemenang / Winner
Calvin Chong (WARISAN)

N.56 TANJONG PAPAT

Pemenang / Winner
Datuk Frankie Poon (WARISAN-DAP)

N.57 KUAMUT

Pemenang / Winner
Datuk Masiung Banah (Bebas)

N.58 LAMAG

Pemenang / Winner
Datuk Bung Moktar Radin (BN)

N.59 SUKAU

Pemenang / Winner
Jafry Ariffin (BN)

N.60 TUNGKU

Pemenang / Winner
Assafal P Alian (WARISAN)

N.61 SEGAMA

Pemenang / Winner
Datuk Mohammadin Ketapi (WARISAN)

N.62 SILAM

Pemenang / Winner
Dumi Pg Masdal (WARISAN)

N.63 KUNAK

Pemenang / Winner
Norazlinah Arif (WARISAN)

N.64 SULABAYAN

Pemenang / Winner
Datuk Jaujan Sambakong (WARISAN)

N.65 SENALLANG

Pemenang / Winner
Datuk Seri Mohd Shafie Apdal (WARISAN)

N.66 BUGAYA

Pemenang / Winner
Manis Muka Mohd Darah (WARISAN)

N.67 BALUNG

Pemenang / Winner
Hamild @ Hamid Awang (BN)

N.68 APAS

Pemenang / Winner
Nizam Abu Bakar Titingan (PN)

N.69 SRI TANJONG

Pemenang / Winner
Justin Wong Yung Bin (WARISAN)

N.70 KUKUSAN

Pemenang / Winner
Rina Jainal (WARISAN)

N.71 TANJUNG BATU

Pemenang / Winner
Andi Muhammad Suryady Bandy (BN)

N.72 MEROTAI

Pemenang / Winner
Sarifuddin Hata (WARISAN)

N.73 SEBATIK

Pemenang / Winner
Hassan A.Gani Pg Amir (WARISAN)